Kilpailun Tulokset
Autumn Games 6 sarjaa eu (21.09.2020-12.12.2020), tilanne ennen finaalia:
                       
  V: Sune Snåre, J: Niko Hillberg, D: Oskari Sällinen, Turbo: Joakim Sundberg 293
                       
LUOKAT:M-D Nimi Seura Ryhmä Luokka Keilaajan keskiarvo Sukupuoli Liitto Tulos Tasoitus Kaadot Viim. sarja
1 Simon Tissarinen CPS J M 217.29 M Kokkola 1495 0 54 267
2 Kent Wargh GBK N M 224.08 M Kokkola 1492 0 50 216
3 Folke Sandbacka FHB V B 184.00 M Kokkola 1440 90 39 232
4 Leif Enfors Drott V M 197.39 M Pietarsaari 1418 36 43 236
5 Boes Kulla GBK V A 191.24 M Kokkola 1405 60 46 257
6 Lenni Juutilainen Mainarit J B 204.50 M Varkaus 1380 0 48 255
7 Tommy Backnäs FHB Y A 203.31 M Kokkola 1362 6 42 201
8 Jani Soukka Ice-Bowling J M 214.67 M Ylä-Savo 1359 0 41 245
                       
9 Sune Snåre FoBK V C 169.63 M Pietarsaari 1348 150 34 212
10 Kaj Westerlund FoBK V A 194.54 M Pietarsaari 1347 42 40 235
11 Vesa Saari BC Islanders S M 207.02 M Kalajoki 1316 0 42 185
12 Mikael Vikström FHB S C 161.19 M Kokkola 1313 186 33 236
13 Holger Hemming FoBK V B 178.45 M Pietarsaari 1308 114 25 204
14 Jani Karsikko Drott Y A 204.23 M Pietarsaari 1302 6 41 195
15 Ralf Brännbacka FoBK V B 170.66 M Pietarsaari 1290 144 27 192
16 Kjell Linden Drott V B 187.31 M Pietarsaari 1287 78 37 185
17 Anton Björkstrand GBK N B 187.47 M Kokkola 1285 78 33 191
18 Pekka Blomström Saturn Y C 170.57 M Pietarsaari 1268 144 32 209
19 Sven-Erik Hästö FHB V C 171.57 M Kokkola 1244 138 22 213
20 Niko Hillberg Saturn J A 193.45 M Pietarsaari 1241 48 36 196
21 Showket Dubloo FHB Y M 207.20 M Kokkola 1238 0 35 244
22 Bertel Lybäck FHB V C 157.09 M Kokkola 1234 204 22 168
23 Ulf Lindholm Drott V B 182.19 M Pietarsaari 1228 96 26 215
24 Eino Keto Drott V B 182.99 M Pietarsaari 1225 90 26 214
25 John-Erik Store FHB S C 159.36 M Kokkola 1219 192 26 159
26 Jan-Erik Ånäs FHB V C 167.28 M Kokkola 1215 162 24 203
27 Mika Turunen Saturn Y C 167.29 M Pietarsaari 1212 162 24 127
28 Bo Staffans Drott V B 175.66 M Pietarsaari 1191 120 26 169
29 Miro Saari CPS J A 212.56 M Kokkola 1174 0 34 153
30 Jyri Kangasvieri Saturn Y A 196.32 M Pietarsaari 1165 36 29 236
31 Pasi Blomström Saturn Y C 160.57 M Pietarsaari 1165 186 15 184
32 Tommi Tapanimäki Saturn Y B 176.11 M Pietarsaari 1155 120 24 177
33 Dan Högnäs FHB S B 178.08 M Kokkola 1150 114 14 199
34 Joakim Sundberg Drott N M 204.00 M Pietarsaari 1143 6 28 289
35 Oskari Sällinen Saturn J D 148.10 M Pietarsaari 1137 210 13 140
36 Simo Uosukainen Slaikkarit J A 202.95 M Imatra 1124 6 30 187
37 Magnus Sjöblom Drott Y B 189.68 M Pietarsaari 1119 66 23 224
38 Jan Grankulla GBK Y D 147.48 M Kokkola 1116 210 14 162
39 Harry Kåla FHB V B 182.97 M Kokkola 1113 90 24 201
40 Erling Rönnbacka FHB V D 144.85 M Kokkola 1113 210 16 163
41 John Backnäs FHB V C 166.45 M Kokkola 1092 162 21 137
42 Nils-Erik Långbacka FHB V C 169.20 M Kokkola 1082 150 16 166
43 Aatu Tapanimäki Saturn J C 161.10 M Pietarsaari 1073 186 15 161
                       
  94 prestationer/suoritusta