Kilpailut
Viikkokilpailu 19, 25.3-7.4.2019, 6 srj eu

KILPAILULÄHDÖT:
Tiistai klo 19.00
Keskiviikko klo 18.00
Torstai klo 18.00
Lauantai klo 11.00
Sunnuntai klo 16.00



Ajanvaraukset myös puhelimitse: 040-8274546, 06-8345868 tai sähköpostitse: kronobybowlinghall@gmail.com

HALLIENNÄTYKSET:

16.3.2018 Leif Enfors keilasi uuden halliennätyksen Kruunupyyn keilahallissa, 6 sarjaa: 1569.

29.1.2018 Showket Dubloo keilasi uuden halliennätyksen Kruunupyyn keilahallissa: 2 sarjaa: 577, 3 sarjaa: 866, 4 sarjaa: 1105 ja 5 sarjaa: 1331.

ÖLJYPROFIILI:

https://drive.google.com/file/d/0BxdoaxK_h0LbT2JMMjhKZUptYkxuRWNXUkJ4Nmc1M1VxZEpz/view



SPRING STRIKES

KRUUNUPYYN KEILAHALLISSA

25.3-26.5.2019



https://drive.google.com/file/d/1k4Ou_ijNCUX0_EKpepytwFaenVrlJNHt/view



KESKIVIIKKOKISA

Kruunupyyn keilahallissa keskiviikkoisin klo 18.00


https://drive.google.com/file/d/1v0SCU22AHxPl0mchgXOpoZq847GzaxMM/view

 

KRONOBY CUP 2018-2019

KRUUNUPYYN KEILAHALLISSA


https://drive.google.com/file/d/1NPpE6gjWTe2rg3nu9BXl8Ktl7dMX7nDm/view?usp=sharing

 

  Kronoby Cup 2018-2019, peliohjelma kierroksille 1-4:
     
Kierros 1 Leif Enfors – Showket Dubloo 17.2 kl. 18.30
17.2-2.3.2019 Erling Rönnbacka – Per-Henrik Nyblom 19.2 kl. 18.30
  Samuel Verkasalo – Bertel Lybäck 19.2 kl. 18.30
  Tom Kolam – Folke Sandbacka 24.2 kl. 18.30
  Harry Kåla – Ralf Brännbacka 19.2 kl. 18.30
  Jan-Erik Ånäs – Christer Forsberg 17.2 kl. 18.30
  Kent Wargh – Bo Staffans 24.2 kl. 18.30
  Gunnel Wikström-Gunn – Margareta Holmäng 28.2 kl. 18.00
     
Kierros 2 Kent Wargh – Erling Rönnbacka ?
3.3-16.3.2019 Jan-Erik Ånäs – Leif Enfors ?
  Bo Staffans – Showket Dubloo 28.2 kl. 18.00
  Folke Sandbacka – Bertel Lybäck 3.3 kl. 18.30
  Gunnel Wikström-Gunn – Tom Kolam 3.3 kl. 18.30
  Harry Kåla – Samuel Verkasalo 3.3 kl. 18.30
  Christer Forsberg – Margareta Holmäng 3.3 kl. 18.30
  Ralf Brännbacka – Per-Henrik Nyblom 11.3 kl. 18.00
     
Kierros 3 Bertel Lybäck – Ralf Brännbacka 17.3 kl. 18.30
17.3-30.3.2019 Per-Henrik Nyblom – Bo Staffans 17.3 kl. 18.30
  Showket Dubloo – Christer Forsberg 17.3 kl. 18.30
  Leif Enfors – Kent Wargh 17.3 kl. 18.30
  Erling Rönnbacka – Harry Kåla 17.3 kl. 18.30
  Samuel Verkasalo – Tom Kolam 17.3 kl. 18.30
  Gunnel Wikström-Gunn – Folke Sandbacka 28.3 kl. 18.00
  Margareta Holmäng – Jan-Erik Ånäs 28.3 kl. 18.00
     
Kierros 4 Per-Henrik Nyblom – Folke Sandbacka 31.3 kl. 16.00
31.3-13.4.2019 Showket Dubloo – Ralf Brännbacka 2.4 kl. 19.00
  Erling Rönnbacka – Jan-Erik Ånäs 31.3 kl. 16.00
  Samuel Verkasalo – Kent Wargh 31.3 kl. 16.00
  Gunnel Wikström-Gunn – Bertel Lybäck 31.3 kl. 18.30
  Margareta Holmäng – Bo Staffans 31.3 kl. 18.30
  Leif Enfors – Christer Forsberg 31.3 kl. 18.30
  Tom Kolam – Harry Kåla 31.3 kl. 18.30