Kilpailut
Viikkokilpailu 11, 10.12-23.12.2018, 6 srj eu

KILPAILULÄHDÖT:
Tiistai klo 18.30
Keskiviikko klo 18.00
Torstai klo 18.00
Lauantai klo 13.00
Sunnuntai klo 16.00



Ajanvaraukset myös puhelimitse: 040-8274546, 06-8345868 tai sähköpostitse: kronobybowlinghall@gmail.com

HALLIENNÄTYKSET:

16.3.2018 Leif Enfors keilasi uuden halliennätyksen Kruunupyyn keilahallissa, 6 sarjaa: 1569.

29.1.2018 Showket Dubloo keilasi uuden halliennätyksen Kruunupyyn keilahallissa: 2 sarjaa: 577, 3 sarjaa: 866, 4 sarjaa: 1105 ja 5 sarjaa: 1331.

ÖLJYPROFIILI:

https://drive.google.com/file/d/1RxZoK8B7pNqE6VauTmpW5uW5-z8vM3Be/view



12 s. Talvimaraton

12 s. Vintermaraton

20.12-31.12.2018

Kokkolan ja Kruunupyyn keilahalleissa

i Karleby och Kronoby bowlinghallar


https://drive.google.com/file/d/1rOUgdRnPuv-8F2qqgCs4sY_j57X6XrVJ/view

                                         
                                      HUOM: talvimaratonlähtö Kruunupyyssä 28.12 on siirretty klo 12.00.


FHB:N UUDEN VUODEN KISA

KRUUNUPYYN KEILAHALLISSA

12.11.2018-27.1.2019


https://drive.google.com/file/d/0BxdoaxK_h0LbcEd4SDFya0QwTzBhR1ljWmpHYTY5dTZXU3Rz/view



KESKIVIIKKOKISA

Kruunupyyn keilahallissa keskiviikkoisin klo 18.00


https://drive.google.com/open?id=1v0SCU22AHxPl0mchgXOpoZq847GzaxMM

 

2-MIEHEN JOUKKUEPELI

KRUUNUPYYN KEILAHALLISSA

SYKSY 2018-KEVÄT 2019


https://drive.google.com/file/d/1WyxsE45AjomTYIP3vZLFRZtoswva5yIY/view

 


2-MIEHEN JOUKKUEPELIN JOUKKUEET

https://drive.google.com/file/d/1tBT2UosJoiPR8voFGAXCup5BsGXnS7sW/view


 

2-manna lagspelet 2018-2019, omgång 2-9/ 2-miehen joukkuepeli 2018-2019, kierros 2-9:
     
Omgång/Kierros 2 Team Rönnblom – Team Strike Kings 18.9 kl. 18.30
16.9-29.9.2018 Team Björkvik - Team Ränno 18.9 kl. 18.30
  Team TJB – Team Såka 18.9 kl. 18.30
  Team FBK - Team KH 21.9 kl. 14.00
  Team XO - Team Golden Gentlemen 20.9 kl. 18.00
     
Omgång/Kierros 3 Team Rönnblom - Team KH 30.9 kl. 16.00
30.9-13.10.2018 Team Björkvik - Team XO 30.9 kl. 16.00
  Team Ränno - Team Såka 2.10 kl. 18.30
  Team FBK - Team TJB 2.10 kl. 18.30
  Team Strike Kings - Team Golden Gentlemen 2.10 kl. 18.30
     
Omgång/Kierros 4 Team Rönnblom - Team XO 14.10 kl. 16.00
14.10-27.10.2018 Team Såka - Team FBK 16.10 kl. 18.30
  Team KH - Team Björkvik 21.10 kl. 18.30
  Team Ränno - Team Strike Kings 16.10 kl. 18.30
  Team Golden Gentlemen - Team TJB 23.10 kl. 18.30
     
Omgång/Kierros 5 Team Såka - Team XO 1.11 kl. 18.00
28.10-10.11.2018 Team KH - Team TJB 28.10 kl. 16.00
  Team Ränno - Team FBK 30.10 kl. 18.30
  Team Strike Kings - Team Björkvik 28.10 kl. 18.30
  Team Rönnblom - Team Golden Gentlemen 30.10 kl. 18.30
     
Omgång/Kierros 6 Team Rönnblom - Team Såka 13.11 kl. 18.30
11.11-24.11.2018 Team KH - Team Golden Gentlemen 13.11 kl. 16.00
  Team Ränno - Team XO 13.11 kl. 18.30
  Team Strike Kings - Team TJB 18.11 kl. 18.00
  Team Björkvik - Team FBK 13.11 kl. 18.30
     
Omgång/Kierros 7 Team Rönnblom - Team FBK 27.11 kl. 19.00
25.11-8.12.2018 Team XO - Team Strike Kings 25.11 kl. 16.00
  Team TJB - Team Björkvik 25.11 kl. 18.30
  Team Såka - Team KH 25.11 kl. 18.30
  Team Golden Gentlemen - Team Ränno         HUOM aika! 27.11 kl. 19.00
     
Omgång/Kierros 8 Team Rönnblom - Team TJB 13.1 kl. 16.00
6.1-19.1.2019 Team XO - Team FBK 13.1 kl. 16.00
  Team Såka - Team Strike Kings 13.1 kl. 18.30
  Team KH - Team Ränno 14.1 kl. 18.00
  Team Golden Gentlemen - Team Björkvik HUOM aika! 15.1 kl. 19.00
     
Omgång/Kierros 9 Team Rönnblom - Team Ränno 29.1 kl. 18.30
20.1-2.2.2019 Team TJB - Team XO 27.1 kl. 16.00
  Team Strike Kings - Team KH 27.1 kl. 18.30
  Team Björkvik - Team Såka 27.1 kl. 18.30
  Team FBK - Team Golden Gentlemen 29.1 kl. 18.30